מערכת לניהול תוכן וורדפרס WORDPRESS

תוכן עניינים

מערכת לניהול תוכן WORDPRESS

וורדפרסלפני שנים, בתחילת עידן האינטרנט וגם קצת לאחר מכן, כדי להקים אתר אינטרנט הייתם צריכים לתכנת אותו מאפס ולכתוב את כל הקוד של האתר בעצמכם (או לשכור מישהו מטעמכם שיעשה זאת). זו הסיבה מדוע פיתוח של אתר אינטרנט היה יכול להגיע לעשרות אלפי שקלים וגם זה עבור אתר בעיצוב בינוני עם חוויית משתמש ברמה נמוכה, משהו שבסטנדרטים של היום לא היה מתקבל. לשמחתנו הטכנולוגיה משתכללת כל הזמן וכיום באמצעות מערכת לניהול תוכן וורדפרס WORDPRESS ניתן להקים אתרים בקלות, במהירות ובצורה מקצועית לכל עסק ובכל תחום.

מהי מערכת ניהול התוכן של וורדפרס?

כיום הרבה יותר קל לבנות אתר המבוסס על מערכת ניהול תוכן המשמש כפלטפורמה נוחה לבניית האתר. יש כמה מערכות מומלצות שכאלה אולם המערכת הפופולרית והמומלצת ביותר בעולם כיום היא מערכת WORDPRESS. מערכת זו מאפשרת להקים אתר אינטרנט בקלות ובמהירות על הדומיין והאחסון שרכשתם ולבנות עליה אתר אינטרנט מקצועי לעסק שלכם, בלוג, פורטל, מגזין ועוד. המערכת מאפשרת גם להתקין תבניות ותוספים מה שמשדרג עוד יותר את העבודה. העבודה עם המערכת מקלה על בעלי עסקים ויזמים רבים שיכולים ללמוד במהירות ובקלות כיצד לעבוד עם המערכת ולנהל את האתר שלהם בקלות וללא ניסיון קודם בתחום.

מהם תבניות ותוספים?

תבניות הן מעין שבלונות עליהן ניתן לבסס את העיצוב והמבנה של האתר שלנו. יש אלפי תבניות חינמיות ועוד עשרות אלפי תבניות בתשלום עבור וורדפרס. התבניות הללו מציעות מבנה דמו של האתר לפי העיצוב של התבנית והפיצ'רים שהיא כוללת. בדרך כלל מדובר בתבניות בסיסיות כאשר תבניות הפרימיום שיעלו בממוצע 50 דולר לתבנית, עשויה להכיל עשרות פיצ'רים מתקדמים שאין בתבניות החינמיות. התוספים הם כמובן אלמנטים נוספים שניתן להתקין דרך לוח הבקרה ומאפשרים לשדרג את הנראות של האתר, לשתול קודים, לבנות טפסים ותפריטים, לסייע לנו בקידום האורגני או בביצוע פעולות שונות בקוד האתר וכמובן גם לממשק אותנו לכלים שונים.

מהו אלמנטור וכיצד הוא משדרג את העבודה שלנו?

אלמנטור הוא אחד מתוספי הוורדפרס הפופולריים ביותר. למעשה מדובר בתוסף חשוב מאוד שגם הגרסה החינמית שלו נחמדה אולם אם תרכשו את גרסת הפרו שלו תוכלו ליהנות מכל הפיצ'רים שהתוסף כולל. תוסף זה מאפשר לנו לבנות את האתר שלנו וכל העמודים בו בשיטת DRAG&DROP שזה למעשה לגרור את האלמנטים לאזור שבו אנו רוצים למקם אותם לעמוד. זה הרבה מעבר לכך כיוון שהתוסף גם פותח בפנינו אפשרויות רבות ושליטה מלאה בכל האספקטים באתר גם מבלי לדעת לכתוב קוד. זהו ללא ספק אחד היתרונות הגדולים של וורדפרס.

סרטון בנושא מערכת ניהול תוכן WORDPRESS

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב telegram
Telegram
בחזרה לתוכן: