בניית אתרים לפרילנסר

תוכן עניינים

בניית אתרים לפרילנסר

בניית אתרים לפרילנסר – פרילנסר הוא אחד מהמקומות המוכרים ביותר בעולם כיום, בוודאי בעידן האינטרנט. בזכות האינטרנט ניתן להגיע לכל אחד ובכל מקום בלחיצת כפתור ובהמתנה של שניות ספורות. 

על כן אנשים החלו להציע את השירותים שלהם אונליין, דרך המחשב, הטלפון והאינטרנט.

שירותים אלה מוצעים לחברות שונות או לאנשים פרטיים ובדרך כלל יעבדו כעצמאיים המנפיקים קבלות/חשבוניות בהתאם לסוג העוסק שלהם. 

שירותים אלו יכולים להיות בתחום הכתיבה, העיצוב, בניית אתרים, קידום אתרים ואפילו קריינות, ציור, שירותי טלמרקטינג, שירותי מזכירות דרך הבית ועוד.

בניית אתרים לפרילנסר –  כיצד נביא לקוחות כפרילנסר?

עבודת הפרסום היא החלק הפחות "נעים" בעבודה כפרילנסר. 

יש לעבודה זו יתרונות רבים אולם צריך לזכור שכעצמאיים אתם גם אחראים להביא לעצמכם את הלקוחות. כדי לעשות זאת תוכלו להשקיע בכמה טכניקות פרסום או באחת מהן שאתם חושבים שתתחיל להניב לכם תוצאות בהקדם. 

בין הטכניקות המומלצות יהיו כמובן קידום אתרים אורגני, פרסום ממומן בגוגל, שיווק בפייסבוק, שיווק באמצעות ווידיאו וערוץ יוטיוב שלכם, פרסומים ברשתות החברתיות ועוד. לכל אחת מהדרכים הללו כמעט תצטרכו אתר אינטרנט שיעזור לכם לשווק את העסק שלכם.

מה חשוב שיהיה באתר מקצועי של פרילנסר?

בניית אתרים לפרילנסר הוא שירות שכיח בתחום בניית האתרים.

עם כמות הפרילנסרים החדשים הנכנסים לתחום מדי שנה, גם פרילנסרים המעוניינים להציע את שירותם במשרה חלקית ולייצר הכנסה חודשית נוספת מהבית, מקימים לעצמם אתר אינטרנט מקצועי.

באתר זה הם יוכלו להציג את השירותים שלהם ובמקביל גם להציג לגולשים אין תיק העבודות שלכם.

כמו כן תוכלו לשתף פוסטים שונים בבלוג שלכם ובכך לקרב אליכם את הקהל, לשפר את הסיכוי שיותר תנועה של לקוחות פוטנציאליים יגיעו אליכם מגוגל ולהראות בתכנים שאתם משתפים שאתם יודעים מה אתם כותבים ומבינים היטב בתחום שלכם.

כמה עולה לבנות אתר תדמית לפרילנסר?

אתר תדמית, לא חנות אלקטרונית, הוא אתר שיכלול תיק עבודות, אזור בלוג למאמרים, כמה עמודים ראשיים וכמובן הבית בנוי היטב ומעוצב.

בהנחה שלא נדרשים עיצובי גרפיים כמו עיצוב לוגו לעסק וכד' – בניית האתר יכולה להיות בין 1500-2000 ₪ לפני מע"מ לערך.

ככל שיש יותר עמודים פנימיים שתרצו בונה האתר יעצב לכם או אם נדרשים גם עיצובים גרפיים מלבד מבנה ועימוד של האתר העלות של האתר תהיה מעט יקרה יותר.

בשורה התחתונה תקציב של 3500-5000 ₪ לפני מע"מ יכול לאפשר לכם הקמה של אתר נהדר ומקצועי לעסק החדש שלכם כפרילנסרים.

כעת נשאר לכם רק למלא באתר פידבקים, תיק עבודות ותכנים חדשים ולהתחיל לפרסם.

סרטון בנושא בניית אתרים לפרילנסר

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב telegram
Telegram
בחזרה לתוכן: